Ju jeni vizitori 4593736

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 2+1 pranë shkollës së Baletit
 • IMG_20160427_194955
  Full Screen
  • IMG_20160427_194955%1/9
  • IMG_20160427_194949%2/9
  • IMG_20160427_195013%3/9
  • IMG_20160427_195118%4/9
  • IMG_20160427_195126%5/9
  • IMG_20160427_195218%6/9
  • IMG_20160427_195247%7/9
  • IMG_20160427_195254%8/9
  • IMG_20160427_195306%9/9
  1/9
  IMG_20160427_194955
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 364
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi përballë njësisë bashkiake 1 dhe 2
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 128 000 €
 • Detajet e prones

  Pranë shkollës së Baletit në rrugën Petro Nini Luarasi (përballë njësisë bashkiake 1 dhe 2) shitet apartament 2+1. Apartamenti përbëhet nga një korridor, një sallon ndenjie/ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Dhomat e gjumit janë të shtruara me parket druri. Pallati ku ndodhet prona është i pajisur me ashensor dhe ndodhet në një zonë të qetë dhe mjaft të preferuar të Tiranës, me akses të menjëhershëm me rrugët kryesore. Edhe vendndodhja e pronës shumë pranë të gjitha faciliteve dhe shërbimeve publike dhe private si dhe largësia vetëm 900 m nga sheshi Skënderbej e bëjnë një apartament shumë të mirë për banim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/veri
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ngritje 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %