Ju jeni vizitori 4673407

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • a6 (1)
  Full Screen
  • a6 (1)%1/13
  • a9 (1)%2/13
  • a8 (2)%3/13
  • a9 (3)%4/13
  • a8 (3)%5/13
  • a9 (2)%6/13
  • a8 (1)%7/13
  • a7 (2)%8/13
  • a7 (3)%9/13
  • a7 (1)%10/13
  • a6 (3)%11/13
  • a6 (2)%12/13
  • a4 (3)%13/13
  1/13
  a6 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 82
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Urani Pano
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1+2-Tualet per Qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, ka nje organizim mjaft te mire te hapesirave te brendshme. I perfshire ne cmime disponon dhe nje garazhd. Ka akses ne rruget kryesore te tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 18
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta