Ju jeni vizitori 4136971

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per Qira
 • GOPR1985_1466854850827_high-01
  Full Screen
  • GOPR1985_1466854850827_high-01%1/15
  • GOPR1986_1466854850827_high-01%2/15
  • GOPR1998_1466854850827_high-01%3/15
  • GOPR1983_1466854850827_high-01%4/15
  • GOPR1984_1466854850827_high-01%5/15
  • GOPR1987_1466854850827_high-01%6/15
  • GOPR1988_1466854850827_high-01%7/15
  • GOPR1990_1466854850827_high-01%8/15
  • GOPR1989_1466854850827_high-01%9/15
  • GOPR1993_1466854850827_high-01%10/15
  • GOPR1992_1466854850827_high-01%11/15
  • GOPR1995_1466854850827_high-01%12/15
  • GOPR1996_1466854850827_high-01%13/15
  • GOPR1999_1466854850827_high-01%14/15
  • GOPR2011_1466855058399_high-01%15/15
  1/15
  GOPR1985_1466854850827_high-01
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 235
  • Tipi i prones: Kompleks komercial
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 256,10 m²
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Ne rrugen e Dibres jepet me qira hapesire komerciale me siperfaqe 270 m2,ne katin e 6 te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra.Ambjenti ka pamje te lire dhe fasad ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht.Posedon 2 zyra nga 10 m2 secila dhe pjesa tjeter open space.Po ashtu disponon 2 tualete dhe dy ashensor te personalizuar.Sistem chiller me funksion aspirim dhe kondicionim,drita emergjence.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 256.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta