Ju jeni vizitori 4203936

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 50 m2.
 • DSCN2602.JPG
  Full Screen
  • DSCN2602.JPG%1/8
  • DSCN2601.JPG%2/8
  • DSCN2600.JPG%3/8
  • DSCN2603.JPG%4/8
  • DSCN2604.JPG%5/8
  • DSCN2605.JPG%6/8
  • image-f028d6f1a377368ec62d8d3bdfe79c774aadccc9bf2642ee9044b86a24aa9a57-V%7/8
  • image-37f8673fd9cdcf1d0590790fbb024bbe17b160b9cd93587465611d46e0f1d2c1-V%8/8
  1/8
  DSCN2602.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 174
  • Tipi i prones: Studio
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti.
  • Zona e brendshme: 40 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 50 m2 me certifikate hipotekore me pamje totalisht nga deti.
  Apartamenti perbehet nga nje sallon sebashku me guzhine,tualet dhe ballkon me pamje panoramike.
  Eshte nje apartament me punime te mira dhe ne zonen me te mire turistike te qytetit.
  Per me shume informacion mund te na kontaktoni per nje vizite ne apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 40.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gentjan Ahmeti
  Telefone: +355694050089
  email: gentian.ahmetaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %