Ju jeni vizitori 4676945

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament mbi African beach
 • 13054597_877902695653972_402616735_o
  Full Screen
  • 13054597_877902695653972_402616735_o%1/16
  • 13045682_877901855654056_246299201_n (1)%2/16
  • 13054456_877904188987156_2113725039_o%3/16
  • 13046056_877904875653754_2128925659_n%4/16
  • 13046202_877903198987255_455982782_n%5/16
  • 13077134_877902988987276_107710640_n%6/16
  • 13054777_877902968987278_542500304_o%7/16
  • 13054612_877903828987192_1790736397_o%8/16
  • 13073170_877904002320508_1387435139_o%9/16
  • 13059671_877903155653926_1704828785_n%10/16
  • 13062653_877902722320636_1760707156_o%11/16
  • 13073220_877903798987195_64058827_o%12/16
  • 13090551_877903985653843_564161600_n%13/16
  • 13084243_877902732320635_1344175473_n%14/16
  • 13090766_877905012320407_1217567696_o%15/16
  • 13090571_877903665653875_779178622_n%16/16
  1/16
  13054597_877902695653972_402616735_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 175
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 130 m2 ne lagjen nr.4 ,Rr.''Mitat hoxha' Sarande
  Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitin 1988,dhe ndodhet vetem 2 minuta large detit.
  Ky apartament eshte me certifikate pronesie, perbehet dhe nga nje shtese e cila eshte me dokumentacion te regullt.
  Apartamenti bashke me shtesen eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete,nje sallon te madh plus nje kuzhine te vecuar dhe dy ballkone te medha te cilet kan dalje nga salloni dhe nga dhoma e gjumit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %