Ju jeni vizitori 4573442

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament tek Ish Stacioni i Fundit i tiranes se Re, me pamje shume te bukur
Ekskluzive
 • 20160430_101005
  Full Screen
  • 20160430_101005%1/5
  • 20160430_101304%2/5
  • 20160430_101329%3/5
  • 20160430_101016%4/5
  • 20160430_101203%5/5
  1/5
  20160430_101005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 109
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Stacioni Fundit i Tiranes se Re
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 121 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, Pallat i Ri, Shitet nje Apartament Apartament i Bollshem me plot drite dhe me nje pamje fantastike nga Perendimi dhe Veriu. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, soxhorno e kuzhine me vete. Apartamenti ka dy banjo dhe bre Ballkone. Koridori i bollshem i apartamentit komunikon me dy dhomat e gjumit, kuzhinen soxhornon dhe dy banjat.
  Te dy dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon.
  Kuzhina eshte e ndare nga dhoma e ndenjes dhe ka dalje ne ballkon.
  Siperfaqja e apartamentit 110 m2 nuk perfshin siperfaqet e perbashketa prej 11 m2 dhe siperfaqet e tre ballkoneve
  Pra Ka Orjentim Perendim dhe Veri.
  Nxitoni te beni tuajin kete apartament te bollshem e plot drite!
  Na telefononi per te planifikuar nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %