Ju jeni vizitori 4688187

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne rrugen 'Myslym Shyri'
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/11
  • 2%2/11
  • 3%3/11
  • 4%4/11
  • 5%5/11
  • 6%6/11
  • 7%7/11
  • 8%8/11
  • 9%9/11
  • 10%10/11
  • 11%11/11
  1/11
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 147
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Adem Kruja"
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne ne rrugen 'Myslym Shyri'. Apartamenti pozicionohet ne katin e VII te nje pallati me VII kate. Cdo kat perbehet nga 2 hyrje dhe pallati disponon ashensor. Organizimi: 1 holl i madh me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande 70 m/2. Ambjenti ka sistem ngrohje/ftohje qendrore ne te gjithe planimetrine e tij dhe eshte nje mundesi e mire relaksi ne prone por dhe facilitet per dalje ne rruget kyce te qytetit. Per me teper detaje dhe informacion, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta