Ju jeni vizitori 4149930

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 1+1 prane qendres.
 • c4389427-31b0-4743-8076-fbe62614daea
  Full Screen
  • c4389427-31b0-4743-8076-fbe62614daea%1/5
  • 524a5a00-f82c-4543-a579-3b1ff6085821%2/5
  • c5377ca7-a86d-4e70-9089-ac3c784ee99a%3/5
  • 9b92af2a-7186-48aa-a525-362955313e88%4/5
  • 23b12fd0-0264-4684-b7d8-6c8b4f517aec%5/5
  1/5
  c4389427-31b0-4743-8076-fbe62614daea
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 430
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bardhok Biba, Prane Maternitetit "Mbreteresha Geraldine"
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
  • Zone toke: 75 m²
   • Per qira  290 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile, i organizuar ne 1dhome ndenje, 1 dhome gjumi, koridor dhe 1 tualet.
  Jepet i mobiluar totalisht.
  Ofrohet mundesia e parkimit ne oborrin e viles pa pagese extra.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone toke 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta