Ju jeni vizitori 4688015

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » For rent commercial environment 97 m2.
 • ID347f5100-0000-0500-0000-000002923df5
  Full Screen
  • ID347f5100-0000-0500-0000-000002923df5%1/5
  • ID347f5100-0000-0500-0000-0000028f9c66%2/5
  • ID347f5100-0000-0500-0000-0000028f9c65%3/5
  • ID347f5100-0000-0500-0000-0000028f9c67%4/5
  • ID347f5100-0000-0500-0000-0000028f9c68%5/5
  1/5
  ID347f5100-0000-0500-0000-000002923df5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 300
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
   • Per qira  770 €
 • Detajet e prones

  For rent commercial environment 97 m2.
  Located on the second floor.
  Suitable for: office, dental clinic, laboratory.
  We invite you as soon as possible for a visit to the property.
  Thank you.

  Ambjent komercial per qira, prane Lulishte 1 Maji.
  Ndodhet ne katin e dyte,i pershtatshem per: zyra, klinike dentare, laborator dhe ambjente te tjera sherbimi.
  Ju ftojme sa me pare per nje vizite ne prone.
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta