Ju jeni vizitori 4638447

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, per qira.
 • photo 3 (2).JPG
  Full Screen
  • photo 3 (2).JPG%1/10
  • photo 3.JPG%2/10
  • photo 1.JPG%3/10
  • photo 1 (3).JPG%4/10
  • photo 5 (2).JPG%5/10
  • photo 1 (1).JPG%6/10
  • photo 4 (1).JPG%7/10
  • photo 5.JPG%8/10
  • photo 2 (1).JPG%9/10
  • photo 3 (3).JPG%10/10
  1/10
  photo 3 (2).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 343
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  35.000Lek
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira, vendosur ne nje ndertim te ri, me ashensor, ne katin e peste. Organizonet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje dhe dy tualete. Apartamenti eshte bosh, i pajisur vetem me kondrabufe. Pozicionuar ne nje zone shume te favorshme, afer qendres. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta