Ju jeni vizitori 4649957

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje ne Qender
 • 001 (2)
  Full Screen
  • 001 (2)%1/8
  • 20160503_105816%2/8
  • 20160503_105823%3/8
  • 20160503_105834%4/8
  • 20160503_105845%5/8
  • 20160503_105851%6/8
  • 20160503_110121%7/8
  • 20160503_110202%8/8
  1/8
  001 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 344
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 101 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim te ri i cili perfundon ne shtator te 2016. Apartament ndodhet ne katin e 7. I organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon te madh me ballkon si dhe nje tualet. Objekti ndodhet ne qender i perbere nga 10 kate ndertim si dhe 3 kate te nendheshme per parkim. Ka hapsira te gjelberuara te cilat bejne mundesimin e qetesimit te banoreve dhe te femijeve.Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone interneti 101.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %