Ju jeni vizitori 4692610

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » ME HIPOTEKE - GOLEM, DURRES
 • golem 1
  Full Screen
  • golem 1%1/2
  • golem 3 (1)%2/2
  1/2
  golem 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 95
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: GOLEM, DURRES
   • per shitje 455 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten apartamente 1+1; 2+1 ne Golem, Durres. Pallati eshte i ri dhe me akses ne rrugen kryesore/nacionale. Pallati ka hapesire te gjelber dhe ndodhet ne radhen e pare te ndertimeve Pallati i pare ne rrugen nacionale.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %