Ju jeni vizitori 4628869

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITEN 2+1 NE QYTETIN STUDENTI
 • 13082679_1214829978529527_4340879230475173753_n
  Full Screen
  • 13082679_1214829978529527_4340879230475173753_n%1/5
  • 108-1024x680%2/5
  • 113.64-1024x680%3/5
  • 951-1024x680%4/5
  • ap-1024x673%5/5
  1/5
  13082679_1214829978529527_4340879230475173753_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 98
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: QYTETI STUDENTI, RR."ELBASANIT"
   • per shitje 870 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten apartamente 2+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Objekti eshte i perfunduar dhe me HIPOTEKE. Orientimi nga Qyteti Studenti dhe Rruga e Elbasanit. Zona eshte e qete, e urbanizuar dhe ajer te paster. Financim deri ne 70%. Mjafton qe ju te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka. Shitjet e fundit! Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %