Ju jeni vizitori 4677998

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet tokë në BORSH, Sarandë
 • DSC_0920.JPG
  Full Screen
  • DSC_0920.JPG%1/3
  • _20160320_194201.JPG%2/3
  • _20160321_141642.JPG%3/3
  1/3
  DSC_0920.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 302
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Nacionale Borsh -Sarande
  • Zona e brendshme: 3.834 m²
   • per shitje 75 €
 • Detajet e prones

  Shitet tokë buzë rrugës nacionale Borsh- Sarandë, me siperfaqe 3834 m2 . Shumë afër fshatit të Borshit, me pamje të mrekullueshme nga deti Jon. Me dokumentacion të rregullt pronësie. Eshtë e përshtatshme për ndërtim kompleksi rezidencial banimi . Për truallin ka dhe leje ndërtimi të aprovuar. Çmimi i shitjes 75 Euro/m2. Për më tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3834.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %