Ju jeni vizitori 4692498

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » ME HIPOTEKE - SHITEN 1+1; 2+1; 3+1; TEK FAK.ING.NDERTIMIT
 • KRSTL II
  Full Screen
  • KRSTL II%1/7
  • KRSTL 11%2/7
  • Tipi-210%3/7
  • Tipi-217-1024x886%4/7
  • Tipi-211%5/7
  • Tipi-216%6/7
  • Tipi-213%7/7
  1/7
  KRSTL II
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 101
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 DHJETORI,pas Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
   • per shitje 870 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten apartamente 1+1; 2+1; 3+1 prapa Fak.Ing.Ndertimit tek 21 Dhjetori. Kompleksi eshte i perfunduar dhe me HIPOTEKE. Kompleksi Kristal II vjen me mundesi me te medha zgjedhjesh prane godinave ekzituese. Kjo rezidence ofron per te gjithe, larmishmeri zgjedhjesh per apartamente, dyqane dhe parkime, te ndertuara sipas kushteve bashkekohore. Godina me kualitetin me te larte te cilesise, te dizenjuara me hapsira funksionale dhe te projektuara me standartet me te larta te teknologjise. Ndjehuni të lirë për të zgjedhur ate që i përshtatet më mire komoditetit tuaj. Përmes varianteve te ndryshme te apartamenteve, beni te mundur endrren tuaj realitet. Financim deri ne 70%. Mjafton qe ju te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %