Ju jeni vizitori 4653869

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Apartament 2+1 per shitje
 • 2015-05-16 09.48.24
  Full Screen
  • 2015-05-16 09.48.24%1/7
  • 2015-05-16 09.48.13%2/7
  • 2015-05-16 09.49.09%3/7
  • 2015-05-16 09.54.54%4/7
  • 2015-05-16 09.55.11%5/7
  • 2015-05-16 09.56.46%6/7
  • PLANIMETRIA%7/7
  1/7
  2015-05-16 09.48.24
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 347
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Idriz Dollaku
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri me ashensor kati i pare banim. Eshte i organizuar ne nje sallon te madh me ballkon, dy dhoma gjumi,nje depo dhe nje tualet. Apartamenti eshte i restauruar totalish i shtruar me parket, me dritare dopi xham dhe dyer shume cilesore.. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %