Ju jeni vizitori 4636851

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITEN 1+1; 3+1; CONCORD CENTER
 • CONCORD
  Full Screen
  • CONCORD%1/3
  • 1+1%2/3
  • 3+1; 2 Tualette%3/3
  1/3
  CONCORD
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 104
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: TREGU TE MERDERSESE, RR."5MAJI"
   • per shitje 890 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente 1+1 dhe 3+1 ne Rr. '5 Maji', tek Tregu i Medresese. Qendra ndodhet në një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës , në Rrugën 5 Maji.
  Kompleksi shtrihet në një sipërfaqe prej 26,000 m2, vetëm 2 km larg qendrës së Tiranës. Krahas pjesës rezidenciale komode për banim, qendra ka një strukturë të vecantë arkitekturore, në të cilën përfshihen ambiente të ndryshme tregtare, shërbimi, argëtimi, hapësira parkimi i jashtëm dhe i brendshëm, hapësira të gjelbëruara për shplodhje, vëndi ideal për familjen dhe miqtë tuaj. Këto ambiente të sistemuara dhe të mirë organizuara, garantojnë suksesin e biznesit tuaj.Objekti eshte i perfunduar dhe kompania mund te ofroje kreditim deri ne 70% vleres. Mjafton qe ju te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani).

  Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %