Ju jeni vizitori 4653980

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per shitje ne bllok
 • 20160503_093927
  Full Screen
  • 20160503_093927%1/9
  • 20160503_093916%2/9
  • 20160503_093949%3/9
  • 20160503_094036%4/9
  • 20160503_094045%5/9
  • 20160504_091739%6/9
  • 20160503_093300%7/9
  • 20160503_113522%8/9
  • 20160503_094122%9/9
  1/9
  20160503_093927
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 349
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 102 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient per shitje ne bllok ne nje ndertim te ri ne katin e 3 te tij. Ambienti ka fuksionuar si zyra te nje kompanie. Ka nje siperfaqe prej 102m2.Eshte totalisht i rikonstruktuar me orientim Jug-Lindje,hyrje te vecante.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %