Ju jeni vizitori 4678017

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Dupleks ne kompleksin Kodra e Diellit
 • col 008
  Full Screen
  • col 008%1/5
  • col 002%2/5
  • col 001%3/5
  • col 003%4/5
  • col 004%5/5
  1/5
  col 008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 464
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e diellit
  • Zona e brendshme: 153,60 m²
  • Mbulim zone: 189,90 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Ne kompleksin Kodra e Diellit jepet me qera dupleks 153.6 m2.Organizuar ne dy kate ku kati i pare perfshin ambjent ndenjie,kuzhine dhe tualet.Kati i dyte organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe dy tualete.Rifiniturat jan lene te paperfunduara ne varesi te deshirave te klienteve
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 189.90 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 153.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta