Ju jeni vizitori 4575234

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per qira ne Qender
 • zyra vogel 1.JPG
  Full Screen
  • zyra vogel 1.JPG%1/3
  • Zyra vogel.JPG%2/3
  • photo 1 (3).JPG%3/3
  1/3
  zyra vogel 1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 350
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Murat Toptani
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 58 m²
   • Per qira  740 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial per qira ne zonen e qendres, e cila eshte nje zone shume e favorshme. Pjese e nje ndertimi mjaft cilesor i cili eshte rikonstruktuar ne Prill 2016. Ambienti eshte open space dhe i pershtatshem per zyra. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta