Ju jeni vizitori 4653973

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1.
 • image-54797a0f12f0795826b708ac9ccabd5c509356aeb3550d266207a03f202005f9-V
  Full Screen
  • image-54797a0f12f0795826b708ac9ccabd5c509356aeb3550d266207a03f202005f9-V%1/5
  • image-4b359dd099dd633263673cb4b1143de9150bb318a4ffff616249bd605f4dcae0-V%2/5
  • image-b8bf453061470d1b700d78367d6919919b0d315b52873c591d0064498d841fba-V%3/5
  • image-cac51407d7654369192267da09f164f66892be4ca4ea17e987fcaea064e8391f-V%4/5
  • image-8584bd28a04383ec03243e51d7bdeab323b8ed7af36b4449ae61a473ed333ff1-V%5/5
  1/5
  image-54797a0f12f0795826b708ac9ccabd5c509356aeb3550d266207a03f202005f9-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 186
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Adresa:Lagjia Nr 1.Prane Karburant Alpet.
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 66 m²
  • Zone toke: 6 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 66 m2 ne lagjen nr 1.Eshte nje apartament me punime mjaft cilesore,afer qendres te qytetit dhe mjaft prane bulevardit kryesor.
  Apartamenti perbehet nga nje sallon sebashku me guzhine,1 dhome gjumi,tualet dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti.
  Per me shume informacion mund te na kontaktoni per nje vizite ne apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.00 m²
   • Zone toke 6.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %