Ju jeni vizitori 4573508

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan me qera te Selvia
 • SAM_5472.JPG
  Full Screen
  • SAM_5472.JPG%1/5
  • SAM_5461 (1).JPG%2/5
  • SAM_5468.JPG%3/5
  • SAM_5462.JPG%4/5
  • SAM_5464.JPG%5/5
  1/5
  SAM_5472.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 154
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Saracve
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qera per biznes me cmim te favorshem. Vendndodhja eshte buze rruges kryesore tek Selvia mjaft i frekuentuar dhe me shume levizje. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta