Ju jeni vizitori 4589350

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qera ambient
 • 20160505_121433
  Full Screen
  • 20160505_121433%1/3
  • 20160505_121434%2/3
  • 20160505_121442%3/3
  1/3
  20160505_121433
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 155
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 33 m²
  • Mbulim zone: 33 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ose shitet ambient buze rruges kryesore i pershtatshem per zyre/klinike ose dyqan. Ne gjendje shume te mire dhe ne nje zone shume te frekuentuar. Per me shume informacione dhe per vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 33.00 m²
   • Zone interneti 33.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %