Ju jeni vizitori 4614479

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per Qera
 • a1 (1).JPG
  Full Screen
  • a1 (1).JPG%1/5
  • a1 (2).JPG%2/5
  • a1 (5).JPG%3/5
  • a1 (3).JPG%4/5
  • a1 (4).JPG%5/5
  1/5
  a1 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 85
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Zone toke: 180 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ambjent per Qera afer Sheshi Willson. Me nje hapesire prej 180 m2 ofron hapesire te madhe dhe 1- tualete. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si; call center, zyra, klinike, etj. Zona ku ndodhet ambjenti eshte nje nga zonat me te mirat dhe kur ka zhvillime te ndryshme te sherbimeve. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 180.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta