Ju jeni vizitori 4636704

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 Misto Mame
 • 20160506_132323
  Full Screen
  • 20160506_132323%1/8
  • 20160506_132301%2/8
  • 20160506_132804%3/8
  • 20160506_132823%4/8
  • 20160506_132234%5/8
  • 20160506_132754%6/8
  • 20160506_132450%7/8
  • 20160506_132946%8/8
  1/8
  20160506_132323
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 25
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Besim Halla
  • Zona e brendshme: 101,50 m²
  • Mbulim zone: 115,24 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 kati 3-te i mobiluar 115 m2. Organizimi i bredshem:Koridor i cili ben nje shperndarje te mire te 3 dhomave te gjumi te cilat jane te ndricuara ,kuzhine+ ambjent ndenje ,2 tualete dhe ballkon.Ndodhet ne zonen e Misto Mames.Pallati ka akses ne rruge kyesore me pamje nga juglindja.Permban kontrate porosie por nuk disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone lutem te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.24 m²
   • Zone interneti 101.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %