Ju jeni vizitori 4585598

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokal 150 m2
 • DSCN0864.JPG
  Full Screen
  • DSCN0864.JPG%1/3
  • DSCN0865.JPG%2/3
  • DSCN0867.JPG%3/3
  1/3
  DSCN0864.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 188
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial me nje hapesire te mbrendshme prej 107 m2 dhe nje hapesire te jashmte (verade) 45 m2.
  Ambienti eshte perball stadiumit te futbollit Andon Lapa dhe eshte nje zone shum e pershtatshme per cfardo lloje aktiviteti.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %