Ju jeni vizitori 4572721

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1.
 • DSC00763.JPG
  Full Screen
  • DSC00763.JPG%1/15
  • DSC00763.JPG%2/15
  • DSC00746.JPG%3/15
  • DSC00744.JPG%4/15
  • DSC00750.JPG%5/15
  • DSC00747.JPG%6/15
  • DSC00751.JPG%7/15
  • DSC00752.JPG%8/15
  • DSC00753.JPG%9/15
  • DSC00755.JPG%10/15
  • DSC00756.JPG%11/15
  • DSC00759.JPG%12/15
  • DSC00765.JPG%13/15
  • DSC00770.JPG%14/15
  • DSC00767.JPG%15/15
  1/15
  DSC00763.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 189
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e 5-te,Sarande
  • Zona e brendshme: 47 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
  • Zone toke: 18 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe totale 65 m2 ne rrugen e 5-te.
  Eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon me pamje anesore nga deti..
  Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone toke 18.00 m²
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %