Ju jeni vizitori 4581825

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartment 2+1 te Tirana e Re
 • DSC07078.JPG
  Full Screen
  • DSC07078.JPG%1/7
  • DSC07070.JPG%2/7
  • DSC07068.JPG%3/7
  • DSC07072.JPG%4/7
  • DSC07076.JPG%5/7
  • DSC07079.JPG%6/7
  • 13152809_10206145919152475_1664758640_n%7/7
  1/7
  DSC07078.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 161
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ndreke Rino
  • Zona e brendshme: 83 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Fare prane Liqenit artificial, ne nje nga zonat me te mira te qytetit, tek Tirana e Re ndodhet apartamenti ne katin e 6-te ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Apartamenti ka nje orjentim lindje-jug-perendim, duke e bere ate nje shtepi te ngrohte ne dimer dhe te fresket ne vere. Eshte i perbere nga nje korrdiror nderlidhes te ambjenteve te brendshme, nje sallon ndenje me guzhine te vecuar, nje ballkon, nje tualet me dritare, si dhe dy dhoma gjumi. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta