Ju jeni vizitori 4202765

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET VILË 2-KATËSHE + BIZNES
 • Capture1 Lokali.PNG
  Full Screen
  • Capture1 Lokali.PNG%1/33
  • CIMG8342.JPG%2/33
  • CIMG8348.JPG%3/33
  • CIMG8356.JPG%4/33
  • CIMG8355.JPG%5/33
  • CIMG8347.JPG%6/33
  • CIMG8349.JPG%7/33
  • CIMG8360.JPG%8/33
  • CIMG8378.JPG%9/33
  • CIMG8365.JPG%10/33
  • CIMG8362.JPG%11/33
  • CIMG8361.JPG%12/33
  • CIMG8374.JPG%13/33
  • CIMG8375.JPG%14/33
  • CIMG8395.JPG%15/33
  • CIMG8400.JPG%16/33
  • CIMG8381.JPG%17/33
  • CIMG8384.JPG%18/33
  • CIMG8383.JPG%19/33
  • CIMG8390.JPG%20/33
  • CIMG8389.JPG%21/33
  • CIMG8399.JPG%22/33
  • CIMG8402.JPG%23/33
  • CIMG8403.JPG%24/33
  • CIMG8404.JPG%25/33
  • CIMG8428.JPG%26/33
  • CIMG8433.JPG%27/33
  • CIMG8429.JPG%28/33
  • CIMG8425.JPG%29/33
  • CIMG8419.JPG%30/33
  • CIMG8424.JPG%31/33
  • CIMG8415.JPG%32/33
  • CIMG8413.JPG%33/33
  1/33
  Capture1 Lokali.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 109
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: shtepi me hapesire komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitalle
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 15, Rr."Aleksander Goga", Porto Romano
  • Zona e brendshme: 473 m²
   • per shitje 185 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vilë 2-katëshe + biznes si restorant në zonën Spitallë - Porto Romano. Ndodhet vetëm 5 km larg qendrës së qytetit të Durrësit, buzë rrugës kryesore, në një zonë industriale dhe në ndërtim. Vila ka një sipërfaqe prej 473 m2. Kati i parë është i organizuar në një ambient të madh brenda (hapësira e restorantit), kuzhinë, parakuzhinë dhe hapësirë të shfrytëzueshme përpara, si oborr ose verandë, prej 100 m2, si dhe 2 tualete. Disponon të gjithë bazën materiale për shërbimet e restorantit dhe gatimit.
  Kati i dytë aksesohet nga dy hyrje me shkallë nga jashtë. Është i organizuar në 6 dhoma, 4 tualete, ku tualetet janë të sistemuara brenda hapësirave të dhomave. Janë të mobiluara me objektet bazike të jetesës. Gjithashtu dhomat kanë dalje edhe në ballkone nga të dyja anët e vilës. Ka akses në tarracë nga papafingo.
  Vila ndodhet në një zonë të qetë, me pamje fantastike, ku hapësirat e gjelbërta janë të shumta. Ka të gjitha facilitetet e nevojshme pranë, duke theksuar edhe daljen në det (plazh). Kjo pronë zotëron çertifikatë pronësie dhe të jep mundësi të panumërta investimi.
  Për çdo informacion, ju lutemi të na kontaktoni, gjithashtu jeni të ftuar për një vizitë në këtë pronë!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace
   • ballkone 2
   • Tualete 6
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • nr. I kateve 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 473.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Sherbim kuzhine
   • uje
   • Televizor kabllor
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %