Ju jeni vizitori 4588257

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje ne Paskuqan
 • 123.PNG
  Full Screen
  • 123.PNG%1/2
  • Capture.PNG%2/2
  1/2
  123.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 475
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 6.500 m²
   • per shitje 455 000 €
 • Detajet e prones

  Toke per shitje ne Paskuqan, e peshtatshme per ndertim kapanone , fasoneri, rrobaqepsi, fabrike kepucesh etj. Me infrastrukture te rregullt , dhe fuqi puntore afer , ben nje mundesi shume te mire investimi.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 6500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %