Ju jeni vizitori 4615397

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial
 • dyqani galeria.
  Full Screen
  • dyqani galeria.%1/2
  • dyqani galeria,%2/2
  1/2
  dyqani galeria.
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 163
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Barrikadave
  • Zona e brendshme: 58 m²
   • per shitje 157 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial tek galeria. Ambjenti ka funksionuar me pare si dyqan kepucesh, ndodhet ne nje pike stategjike dhe me nje fluks te madh levizjesh. Ka nje siperfaqe prej 58 m² si dhe 1 tualet.Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %