Ju jeni vizitori 4695510

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 te Unaza Re
 • a.JPG
  Full Screen
  • a.JPG%1/6
  • DSC07109.JPG%2/6
  • DSC07112.JPG%3/6
  • DSC07114.JPG%4/6
  • DSC07116.JPG%5/6
  • DSC07123.JPG%6/6
  1/6
  a.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 164
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 62 m²
   • per shitje 38 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 1+1 te Unaza Re, kati 4-te, pallat i ri. Apartamenti eshte i miremobiluar dhe me orjentim veri-lindje, ka nje siperfaqe 64 m² dhe eshte i organizuar ne 1 sallon,1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte ne proces legalizimi. Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Verande
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 62.00 m²
   • planimetria 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %