Ju jeni vizitori 4673405

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament cilesor per shitje dhe qira tek Touch of the Sun
 • tac 009.JPG
  Full Screen
  • tac 009.JPG%1/13
  • tac 012.JPG%2/13
  • tac 019.JPG%3/13
  • tac 032.JPG%4/13
  • tac 028.JPG%5/13
  • tac 038.JPG%6/13
  • tac 055.JPG%7/13
  • tac 046.JPG%8/13
  • tac 002.JPG%9/13
  • taCH%10/13
  • tach of sun%11/13
  • tac 004.JPG%12/13
  • Ap_206%13/13
  1/13
  tac 009.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 245
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 132 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 176 000 €
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Ne rrugen e Elbasanit ne kompleks shume cilesor, me siperfaqe 132 metra 2 netto. me 2 dhoma gjumi , kuzhine e vecuar, living i madh, me izolim termo-akustik.
  me punime dhe rifinitura cilesore. Kompleksi residencial ofron qetesi siguri maksimale, kinrma ,pishine ,fitnes zone. Apartamneti mund te perdoret dhe si investim
  pasi kompleksi strhon shume diplomate te huaj. Si dhe ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.
  aprtamneti dhe parkimi disponojne certifikata pronesie. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 132.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %