Ju jeni vizitori 4213172

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent komercial te Selvia
 • IMG_20160509_101411
  Full Screen
  • IMG_20160509_101411%1/8
  • IMG_20160509_101113%2/8
  • IMG_20160509_101116%3/8
  • IMG_20160509_101356%4/8
  • IMG_20160509_101406%5/8
  • IMG_20160509_101350%6/8
  • IMG_20160509_101432%7/8
  • IMG_20160509_101415%8/8
  1/8
  IMG_20160509_101411
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 371
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 45 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Te Selvia në fillim të rrugës Siri Kodra jepet me qera ambjent komercial në rrugë kryesore. Prona ka një hapësirë kuadrate, me fasadë xhami, një tualet, qepen elektrik dhe një ambjent verandë. Eshtë një ambjent i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh private.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Gardh elektrik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 45.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta