Ju jeni vizitori 4572842

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 1+1 te rruga Elbasanit.
 • IMG_20160509_105622
  Full Screen
  • IMG_20160509_105622%1/11
  • IMG_20160509_105636%2/11
  • IMG_20160509_105628%3/11
  • IMG_20160509_105707%4/11
  • IMG_20160509_105725%5/11
  • IMG_20160509_105756%6/11
  • IMG_20160509_105653%7/11
  • IMG_20160509_105814%8/11
  • IMG_20160509_105856%9/11
  • IMG_20160509_105828%10/11
  • IMG_20160509_105800%11/11
  1/11
  IMG_20160509_105622
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 372
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bako Dervishaj
  • Zona e brendshme: 76 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Në fillim të rrugës së Elbasanit në pallat të ri jepet me qera apartament i mobiluar në kat të pestë. Pallati ku ndodhet apartamenti është në gjendje shumë mirë me ashensor, me portë qendrore. Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhetë kërkuar me akses të menjehershëm në qendër të Tiranës. Apartamenti përbëhet nga një sallon ndenjie/ngrënie, një tualet, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një verandë. Orientimi i apartamentit është nga Jugu dhe Perëndimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Gardh elektrik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 76.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta