Ju jeni vizitori 4615476

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 132 m2 me Hipoteke.
 • DSCN3095.JPG
  Full Screen
  • DSCN3095.JPG%1/8
  • DSCN3096.JPG%2/8
  • DSCN3098.JPG%3/8
  • DSCN3097.JPG%4/8
  • DSCN3099.JPG%5/8
  • DSCN3100.JPG%6/8
  • DSCN3101.JPG%7/8
  • DSCN3103.JPG%8/8
  1/8
  DSCN3095.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 193
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia Nr 2.
  • Zona e brendshme: 132 m²
  • Mbulim zone: 132 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 132 m2 me Hipoteke ne qender te qytetit.
  Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Oraganizimi i brendshem :1-dhoma gjumi, sallon me siperfaqe te bollshme + kuzhine, 1-tualet dhe ballkon me verande te madhe dhe pamje nga deti..Shume afer me bulevardin kryesor,afer me komisiariatin,bashkine ,shkollen 9 vjecare,kopesht+ cerdhe,etj.Pra prona ndodhet ne qender te qytetit ne nje zone me mjaft vlere. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 132.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 132.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %