Ju jeni vizitori 4636989

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BIRRA TIRANA
 • Capture.PNG
  Full Screen
  • Capture.PNG%1/3
  • P1010208.JPG%2/3
  • P1010207.JPG%3/3
  1/3
  Capture.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 118
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane fabrikes "Birra Tirana"
  • Zona e brendshme: 94,70 m²
  • Mbulim zone: 107,39 m²
   • per shitje 60 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107.29 m2 prane Birra Tirana .Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh ne katin e 2-te banimi .Ndertimet jane shume cilesore konfort me teknologjine bashkekohore ..Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi ,1 dhome ndenje me kuzhine ,1 banje dhe 2 ballkone. Eshte lehtesisht i aksesueshem ,pasi ndodhet shume prane rruges kryesore ,stacionit te urbanit ,si dhe ures se Unazes se Madhe .Komplesi i ndertimeve ku gjendet apartamenti ka nje pamje mjaft te bukur me park brenda tij dhe cdo facilitet tjeter te nevojshem .Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.39 m²
   • Zone interneti 94.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %