Ju jeni vizitori 4675270

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qira
 • 20160511_142749
  Full Screen
  • 20160511_142749%1/6
  • 20160511_143153%2/6
  • 20160511_143420%3/6
  • 20160511_142805%4/6
  • 20160511_143408%5/6
  • 20160511_143314%6/6
  1/6
  20160511_142749
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 355
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per qira prane Stadiumit Qemal Stafa.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri shume cilesor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi ,kuzhine me ballkon te madh,korridor dhe tualet.Apatamenti eshte funksional ne fund te shtatorit.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta