Ju jeni vizitori 4593670

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te Brryli 89,6m2
 • 13220102_10206258099797355_1946111138_n
  Full Screen
  • 13220102_10206258099797355_1946111138_n%1/5
  • 13219962_10206258099877357_974341325_n%2/5
  • 13153481_10206258099837356_1948460295_n (1)%3/5
  • 13220069_10206258100037361_958574299_n%4/5
  • 13220077_10206258099757354_33415975_n%5/5
  1/5
  13220102_10206258099797355_1946111138_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 312
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Berryli
  • Zona e brendshme: 89,60 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament te Brryli 89,6m2.
  Apartamenti ndodhet prane zones se Brrylit. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi eshte Lindje-Perendim. Disponon certifikate pronesie. Jeni te mirepritur te na vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 89.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %