Ju jeni vizitori 4673428

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 te Kristal
 • 13210922_10206526286977030_1938479039_o
  Full Screen
  • 13210922_10206526286977030_1938479039_o%1/6
  • 13214870_10206526287017031_2124843801_o%2/6
  • 13225160_10206526287577045_1464700829_o (1)%3/6
  • 13223450_10206526289377090_712607608_o%4/6
  • 13187698_10206526291297138_1318131639_n%5/6
  • 13219996_10206526290297113_1284877197_n%6/6
  1/6
  13210922_10206526286977030_1938479039_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 313
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Qendra Kristal
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 te Kristal.
  Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi eshte Lindje-Perendim. Disponon certifikate pronesie. Jeni te mirepritur te na vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %