Ju jeni vizitori 4695433

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje ne nje nga Komplekset me te reja!
 • IMG-20160512-WA0007
  Full Screen
  • IMG-20160512-WA0007%1/13
  • IMG-20160512-WA0006%2/13
  • IMG-20160512-WA0004%3/13
  • IMG-20160512-WA0005%4/13
  • IMG-20160512-WA0008%5/13
  • IMG-20160512-WA0009%6/13
  • IMG-20160512-WA0012%7/13
  • IMG-20160512-WA0014%8/13
  • IMG-20160512-WA0015%9/13
  • IMG-20160512-WA0010%10/13
  • IMG-20160512-WA0003%11/13
  • IMG-20160512-WA0011%12/13
  • IMG-20160512-WA0013%13/13
  1/13
  IMG-20160512-WA0007
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 358
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 625 m²
   • per shitje 615 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per shitje ne nje nga komplekset me te reja te Tiranes. Vila eshte e projektuar me cilesite e para ne cdo produkt ndertimi,elktrik,hidraulik,duralumin.Oborret e saj jane te perfunduara nga firmat me me eksperience ne treg,bar natyral per oborrin.Sistem ngrohje ftohje me inverter per te ulur konsumin te teknologjise te 2016.Veshja e mureve te jashtme te saj eshte bere me gur dhe me mermer te cilesise se pare.Pishine me dizanj ne katin 0 te villes e rrethuar nga 5 ullinj, 4 palma te medha,20 qiparis si dhe 30shkurre dekorative ne rrethim te saj. Vila ka nje organizim dhe ndertim prej 3 katesh : Kati 0 eshte i organizuar ne nje sallon te madh dhe 4 dhoma, tualet, Kati 1 ka nje living room dhe kitchen dhe 2 tualete dhe kati 2 ka dy dhoma gjumi dhe tualet me arredim modern dhe me pajisje teper cilesore per pajisjet hidrosanitare dhe tubacionet e ujit, ABB pajisjet elektrike.Triplex me dy dhoma ajri, te veshura me parket te klasit te larte.Per te jetuar ne kete vile dhe per ta bere tuajen sa me pare na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 625.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %