Ju jeni vizitori 4692505

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1per shitje
 • 13234481_10206765320072869_92730806_o
  Full Screen
  • 13234481_10206765320072869_92730806_o%1/6
  • 13225194_10206765319312850_989930772_o%2/6
  • 13224054_10206765318792837_196285065_o%3/6
  • 13181160_10206765319592857_1455268737_n%4/6
  • 13199570_10206765319192847_1342360009_o%5/6
  • 13180980_10206765318952841_599725816_n%6/6
  1/6
  13234481_10206765320072869_92730806_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 254
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i Trenit
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1per shitje me siperfaqe 90 m2 ne nje pallat ekzistues ne katin e 3-te. Organizimi : ambjent ndenje, dy dhoma gjumi nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i restauruar. Fasade nga rruga kryesore. Per cdo informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %