Ju jeni vizitori 4636733

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke truall ne Paskuqan
Ekskluzive
 • IMG_1501.JPG
  Full Screen
  • IMG_1501.JPG%1/8
  • IMG_1495.JPG%2/8
  • IMG_1499.JPG%3/8
  • IMG_1504.JPG%4/8
  • IMG_1505.JPG%5/8
  • IMG_1510.JPG%6/8
  • IMG_1512.JPG%7/8
  • iliiaaa.PNG%8/8
  1/8
  IMG_1501.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 258
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1,10 ha
  • Zone toke: 1,10 ha
   • per shitje 630 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke truall ne zonen e Paskuqanit. Toka ka nje siperfaqje prej 11000m2 truall dhe siperfaqje ndertimi 3712 m2 e demtuar. Eshte e rrethuar me mur 2m te larte, me akses shume te mire nga te dyja anet e saj me rruge te shtruar. Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
  • Siperfaqet
   • Zone toke 11000.00 m²
   • Zone interneti 11000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %