Ju jeni vizitori 4585487

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje me Hipoteke.
 • image-26c3ac395d73874510310646294416212689223197d7d9fbfc77b6e1eb84916a-V
  Full Screen
  • image-26c3ac395d73874510310646294416212689223197d7d9fbfc77b6e1eb84916a-V%1/7
  • image-aaaa1dcd294885f232b3b748939a468f121112697e7c1c2db6d8d4cd00b102d3-V%2/7
  • image-90b81e3f109e2a55d9af1542179bd0c08bd827f82706a21c3ace6641ccf9bf3f-V%3/7
  • image-527168030c9c3ad4f441209548ab9730275027b357794bc21d2a016900a0c4e6-V%4/7
  • image-e898b65e7e41a7fdaab3e3909bc8828a90710d3017be6e05008fbf97d57880c7-V%5/7
  • image-6b82e4723b68d50a7e7f3e1ab5a540d70b587016cb032224002744818b398b84-V%6/7
  • image-5801cdeeadf7db3c6c3ce3c092f4577e4c2039c723c89150eddb79296d31e795-V%7/7
  1/7
  image-26c3ac395d73874510310646294416212689223197d7d9fbfc77b6e1eb84916a-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 204
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Butrint - Kanali Cukes.
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 66,50 m²
  • Zone toke: 16,50 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne zonen me te kerkuar te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe prej 66 m2. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ,ndoshta me punimet me te mira ne ate zone dhe bleresit e apartamenteve jane pothuajse shtetas te huaj. Ne cmim perfshihen edhe pajisjet dhe orendite shtepiake.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.50 m²
   • Zone toke 16.50 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %