Ju jeni vizitori 4640183

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion! Apartament 1+1 per Shitje
 • IDeb753e00-0000-0500-0000-0000021799a5
  Full Screen
  • IDeb753e00-0000-0500-0000-0000021799a5%1/1
  1/1
  IDeb753e00-0000-0500-0000-0000021799a5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 364
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 61 m²
  • Mbulim zone: 68 m²
   • per shitje 51 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per shitje ne Ali Dem.Apartamenti eshte me cmim okazion ne nje kompleks te ri me punime shume cilesore.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
   • Zone interneti 61.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %