Ju jeni vizitori 4615365

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambient Comercial ne plazhin e Durresit
Ekskluzive
 • IMAG0404
  Full Screen
  • IMAG0404%1/5
  • IMAG0399%2/5
  • IMAG0400%3/5
  • IMAG0401%4/5
  • IMAG0402%5/5
  1/5
  IMAG0404
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 127
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Adresa: Durres,Lagjja 13,Sektori Iliria
  • Zona e brendshme: 66 m²
   • per shitje 117 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient comercial me nje siperfaqje totale prej 66 m2 ,Organizimi i brendshem eshte nje ambient dhe nje tualet.Gjithashtu ka edhe nje verande .
  Pozicionuar ne katin 0 dhe me akses direkt ne rrugen e plazhit te qytetit te Durresit.Orientimi Lindje -Jug.
  Krijone mundesin per aktivitete te ndryshme biznesi si dyqan, bar-restorant etj.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 66.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %