Ju jeni vizitori 4636817

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Spitalle Porto Romano
 • 20160511_122312
  Full Screen
  • 20160511_122312%1/4
  • 20160511_122207%2/4
  • 20160511_122213%3/4
  • 20160511_122245%4/4
  1/4
  20160511_122312
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 185
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitalle
  • zone: - - -
  • Adresa: Spitalle
  • Mbulim zone: 2,00 ha
  • Zone toke: 2,00 ha
   • per shitje 501 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne Durres,Spitalle Porto Romano ne rrugen kryesore. Zona eshte e ndricuar per arsye te bizneseve te cilat ndodhen perreth prones dhe eshte nje mundesi shume e mire biznesi per kompanite e import-eksportit te cilat kane trajlera apo deshirojne te ndertojne kapanone per bizneset e tyre. Per cdo detaj apo vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 20064.00 m²
   • Zone toke 20064.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %