Ju jeni vizitori 4692601

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me qira te Garda
 • DSC07168.JPG
  Full Screen
  • DSC07168.JPG%1/2
  • DSC07167.JPG%2/2
  1/2
  DSC07168.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 186
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 20 m²
  • Mbulim zone: 20 m²
   • Per qira  175 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qera nje nder zonat te frekuentuara te Tiranes, perkatesisht te Garda. Ambienti eshte i pershtatshem per cfardolloj biznesi dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2. Per me shume informacion na kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 20.00 m²
   • Zone interneti 20.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta