Ju jeni vizitori 4167929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » * OKAZION * SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK "UNAZA E RE"
 • CIMG8502.JPG
  Full Screen
  • CIMG8502.JPG%1/15
  • CIMG8497.JPG%2/15
  • CIMG8488.JPG%3/15
  • CIMG8491.JPG%4/15
  • CIMG8492.JPG%5/15
  • CIMG8495.JPG%6/15
  • CIMG8496.JPG%7/15
  • CIMG8498.JPG%8/15
  • CIMG8499.JPG%9/15
  • CIMG8500.JPG%10/15
  • CIMG8501.JPG%11/15
  • CIMG8503.JPG%12/15
  • CIMG8504.JPG%13/15
  • CIMG8489.JPG%14/15
  • CIMG8490.JPG%15/15
  1/15
  CIMG8502.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 130
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga : "Dhaskal Todri "
  • Zona e brendshme: 198,80 m²
  • Mbulim zone: 236 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial kati i 2-te me siperfaqe 236 m2 prane rruges 'Teodori Keko '.Ambienti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh komerciale si : kopesht per femije ,call center ,klinika apo laboratore te ndryshme ,banke ,palester ,qender estetike etj.Ambienti eshte i organizuar ne 3 sektore ,nje salle e madhe ,dhe 2 salla te vogla qe mund te rregullohen sipas deshires si dhe 3 banjo .Ka 2 hyrje ,njera nga shkallet dhe tjetra nga ashensori ,çka e ben mjaft te aksesueshme per nje numer te madh njerezish ne te njejten kohe.Eshte nje ambient i qete dhe i ndriçuar ne menyre natyrale.Ndodhet ne nje pallat te ri me unime shume cilesore .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 236.00 m²
   • Zone interneti 198.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %