Ju jeni vizitori 4614490

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial
 • IMG_20160514_094421
  Full Screen
  • IMG_20160514_094421%1/2
  • IMG_20160514_094347%2/2
  1/2
  IMG_20160514_094421
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 485
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Gjin Gjergji" Prane Universitetit "Marin Barleti"
  • Zona e brendshme: 25 m²
   • per shitje 25 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshem si dyqan, sherbime te ndryshme.
  Ka nje siperfqje prej 25 m2 dhe gjithashtu 1 tualet. Ndodhet ne katin perdhe me vetrat xhami.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %